Модуль для вакуумного накладення електродів і вакуумного масажу Enraf Nonius Vacotron 460

країна виробник Нідерланди

Медгарант єдиний офіційний представник Enraf Nonius в Україні.

Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений/на з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.

Офіційна гарантія

Безкоштовне навчання

Vacotron 460 – це додатковий модуль нідерландського виробництва, який може використовуватися в комплексі з універсальними приладами для електротерапії Sonopuls 491/492, а також Endomed 482. Прилад можна застосовувати безпосередньо для проведення сеансів вакуумного масажу або ж для більш зручного накладення плоских електродів – це позбавить вас від необхідності використовувати наповнені піском мішечки або еластичні тканинні матеріали для закріплення електродів, що дуже зручно. Важливою перевагою модуля Vacotron 460 є його невелика габарит – в разі необхідності ви з легкістю зможете прибрати його в шафу або підсобне приміщення.

Функціональні характеристики вакуумного модуля Vacotron 460:

  • можливість одночасного або вибіркового підключення і індикації до 4-х електродів (допустимий діаметр – 60/90 мм);
  • 3 режими впливу – 2 імпульсних з різною інтенсивністю і постійний;
  • плавність регулювання рівня розрядження в межах min-0,6 бар і можливість підтримки заданого показника;
  • функція автоблокування повітря в непідключених електродах;
  • наявність знімного контейнера для рідини;
  • система автокоммутаціі електродів різного типу фіксації;
  • практично повна відсутність шуму.

Одним з найбільш значущих переваг підключення електродів вакуумним методом є більший спектр дії, ніж у традиційних плоских – їх можна надійно зафіксувати навіть на важкодоступних ділянках тіла.

Використання модуля Vacotron 460 в комплексі з електротерапією істотно підвищує результативність лікування і профілактики завдяки стимуляції циркуляції крові імпульсним типом впливу. Основними областями використання апарату є косметологія, естетична, реабілітаційна та профілактична медицина. Модуль дуже зручний в експлуатації, так як може підключатися до популярних апаратів комбінованої терапії і встановлюватися на тумбочці, а його ергономічний корпус з легкістю може бути поміщений в роликову підставку.

Купити Vacotron 460, а також інші спеціалізовані і багатофункціональні моделі медичного, фізіотерапевтичного і косметологічного обладнання від провідних світових виробників ви зможете в інтернет магазині «Медгарант».

Потрібна допомога з вибором? Задайте питання нашим фахівцям

Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений/на з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.

Інші апарати Електротерапія