Апарат для лікування різних больових симптомів Enraf Nonius Tensmed S84

країна виробник Нідерланди

Медгарант єдиний офіційний представник Enraf Nonius в Україні.

Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений/на з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.

Офіційна гарантія

Безкоштовне навчання

Апарати TENSMED розроблені спеціально для стимуляції нервово-м’язової системи пацієнтів, які відновлюють сили після травматичних пошкоджень або тривалої нерухомості. Застосовується для лікування контрактур, невралгічних і ортопедичних артрофій, загальною втрати м’язового тонусу. Апарати використовують більшість електродів пропонованих для стаціонарних апаратів. Користувачі можуть створити та зберегти в пам’яті апарату власні програми терапії або скористатися вже підготовленими.

Використовуючи TensMed S84, можна одночасно тренувати великі групи м’язів або виконувати білатеральні стимуляції (наприклад, тренувати лівий і правий квадріцепс). Це робить цю модель ідеально підходить для спорту і реабілітації. Графічний дисплей з підсвічуванням допомагає з легкістю управляти цим 4-х канальним апаратом для миостимуляции і знеболення.

  • 28 вбудованих програм
  • 5 призначених для користувача програм
  • Потужний вихід зі стабілізацією струму
  • високоякісні кабелі

Потрібна допомога з вибором? Задайте питання нашим фахівцям

Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений/на з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.

Інші апарати Електротерапія