Бігова доріжка Enraf Nonius EN-Motion

країна виробник Нідерланди

Медгарант єдиний офіційний представник Enraf Nonius в Україні.

Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений/на з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.

Офіційна гарантія

Безкоштовне навчання

Бігова доріжка EN-Motion об’єднує неперевершена якість Enraf ​​Nonius і практичний досвід фахівців з кінематики, що надає надійної, сучасної і стильний біговій доріжці безпрецедентну продуктивність, з вираженим акцентом на безпеку і ергономіку. ENMotion є біговою доріжкою, яка ідеально відповідає потребам і вимогам фахівців зараз і в майбутньому.

Авто швидкість
У EN-Motion це є! Бігова доріжка автоматично налаштовує швидкість користувача, без необхідності натискати кнопки управління. Авто швидкість забезпечує оптимальний комфорт в русі, ідеально підходить для тестів навантаження, такі як 6-ти хвилинах тест ходьби (6 MWT).

Тести і клінічної оцінки
крім функціональних програм (які можуть бути адаптовані індивідуально), ви можете вибрати навантажувальні програми, включаючи 6 MWT. З функцією auto-швидкість гарантовано надійне виконання будь-якої програми! Тестові дані порівнюються зі стандартними даними і наочно відображаються.

Низький заступ
Негко зробити перший крок на шляху до одужання. Бігова доріжка ЕН-Мошни має вкрай низький заступ-всього 12,5 см.

Прогресивне поглинання вібрації Progressive Shock Absorption (PSA)
PSA – Спеціальний метод амортизації, який забезпечує плавне демпфірування в будь-який час. Це запобігає непотрібні навантаження на суглоби. Навіть найбільш чутливих пацієнтів можна ставити на ENMotion без будь-яких ускладнень.
Стрічка гарантовано витримує до 235 кг. Для додаткової підтримки і навчання пацієнта терапевт може йти разом на цій революційної біговій доріжці.

Користувальницький інтерфейс
Бігової доріжки EN-Motion дуже простий і має кольоровий дисплей з графічними функціями. Це дає чітке і точне відображенням всього тренування або тесту.

Технологія подвійного ухилу Dual Slope Technology (DST)
з DST позитивні (до 15%) і негативні (до 10%) кути нахилу полотна бігової доріжки можна задати електронним способом.

Тримачі
Доручи мають багатофункціональну форму. Дзеркало з електричним регулюванням бічні доручи (модель “PLUS”) дозволяють швидко виставити оптимальну висору. Завдяки відкритій конструкції леurо контролювати стан пацієнта. EN-Motion ідеально підходить і для дітей і для високих дорослих.

Тихий мотор
EN-Motion має потужний, але тихий мотор.

EN-трек
Ви працюєте з EN-Track? В цьому випадку EN-Motion є ідеальної біговою доріжкою для вас. З чіп-картою EN-Track дуже легко контролювати роботу бігової доріжки. Дані пацієнта зберігаються автоматично.

MDD
природно, EN-Motion відповідає Директиві Медичних приладів Medical Device Directives (MDD) і гарантує високу ефективність і безпеку терапії.

Широкий швидкісний діапазон з точною установкою
швидкість спектр від 0.4 км / год до 18 км / год регулюється з кроком 0.1 км на годину. EN-Motion є дуже зручною, не тільки в області лікування, а й для фітнесу та спорту. Для молодих і старих, великих і малих.

Потрібна допомога з вибором? Задайте питання нашим фахівцям

Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений/на з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.

Інші товари Кардіотренажери