Велоергометр Enraf Nonius EN-Cardio Bike Reha

країна виробник Нідерланди

Медгарант єдиний офіційний представник Enraf Nonius в Україні.

Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений/на з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.

Офіційна гарантія

Безкоштовне навчання

Велоергометр EN-Cardio Bike Reha може використовуватися як тренувальний для кардіореспіраторний занять, реабілітації та загальної спортивної підготовки. Цей велоергометр виключно добре підходить для широкого кола пацієнтів і клієнтів за рахунок своєї настраиваемости і легким керуванням різними тестовими модулями.

Велоергометр EN-Cardio Bike Reha може використовуватися як реабілітаційний дозволяє навчати хворих з порушеннями руху та інвалідів. Це забезпечується наступним:

 • малий крок установки навантаження
 • горизонтальна і вертикальна регулювання сідла
 • горизонтальна і вертикальна регулювання керма
 • регулювання довжини плеча педалі (опція)

Крім того Велоергометр EN-Cardio Bike Reha виключно добре підходить для кардиореспираторной пацієнтів, так як можна встановити надзвичайно низький опір – всього 20 ват.

Велоергометр EN-Cardio Bike Reha може використовуватися як спортивний для професійних тренувань спортсменів. Опір може варіюватися від 20 до 400 ват. Є можливість для виконання різних тестів, наприклад тест VO2-Max і тести 3 і 12 хвилин. Це означає, що можна отримати уявлення про різні аспекти стану спортсменів.

УНІКАЛЬНИЙ режим «Постійний крутний момент» дозволяє уникати перевантаження пацієнта. Для велоергометр без контролю крутного моменту зниження числа оборотів в хвилину (RPM) призведе до збільшення опору. При цьому може виникнути ризик перевантаження, так як опір буде зростати при більш повільному обертанні педалей. Крім того це дуже засмучує пацієнтів, оскільки, коли вони втомлюються, обертати педалі стає ще важче! У EN-Cardio Bike Reha з постійним крутним моментом цього легко уникнути. Ваші пацієнти матимуть можливість реабілітіроватся безпечним і приємним способом.

EN-track сумісність велоергометр EN-Cardio Bike Reha може управлятися від системи EN-track. Здійснення протоколу і індивідуального навчання циклу автоматично встановлюються за допомогою чип-карт. Результати контролюються в програмному забезпеченні, де прогресії і регресії включені в навчальну програму.

EN-Cardio Bike Reha добре адаптований для будь-якої людини Він виключно простий в експлуатації. За допомогою чип-карти EN-трек все автоматизовано, але навіть без нього велоергометр може експлуатуватися легко і просто! Ретельно протестований інтерфейс гарантує, що кожен, молодий чи старий, може легко почати працювати з цим високо продуктивним ергометр.

Основні особливості велоергометра EN-Cardio Bike Reha

 • малий крок установки параметрів
 • уніфіковане управління
 • легкочитаємий дисплей
 • ергономічний дизайн
 • вихровий електромагнітне гальмування
 • вбудований пульсової монітор з нагрудним датчиком Polar
 • тихий ремінний привід
 • технологія смарт-карт
 • горизонтальна і вертикальна регулювання сідла

Потрібна допомога з вибором? Задайте питання нашим фахівцям

Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений/на з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.

Інші товари Кардіотренажери