Система ультразвукової діагностики VINNO G80 / G86

країна виробник Китай

Медгарант офіційний представник Vinno в Україні.

Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений/на з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.

Офіційна гарантія

Безкоштовне навчання

Багатоцільовий ультразвуковий сканер Vinno G80 і Vinno G86 експертного класу з можливостями обстеження в режимах КДК і енергетичного Допплера, імпульсно-хвильового і постійно-хвильового, тканинного Допплера, еластографії, режиму 3D / 4D з можливістю Live HD.

Ультразвуковий апарат експертного класу Vinno G80 і Vinno G86 може застосовуватися в: кардіологічних, абдомінальних, акушерських та гінекологічних, урологічних, травматологічних та ортопедичних, педіатричних та неонатологічних, ендокринологія і неврологія, транскраніальних, а також в ангіологічніх і інтраопераційних дослідженнях.

Завдяки своїм професійно продуманим функціям ультразвукова система Vinno G80 одночасно надійна і проста в роботі, сучасна та інноваційна. Технології візуалізацій експертного класу нового покоління, широкий вибір датчиків і спеціалізованих опцій, відмінне сприйняття Допплера, неймовірний дизайн і надзвичайний Live3D / 4D – це дійсно Vinno G80. Безумовно, Vinno G80 стане Вашим вірним помічником і кращим другом в ультразвукових дослідженнях.

Сучасний дизайн – 21,5 дюймовий монітор, 13,3 дюймова сенсорна панель, plug & play коннектор для датчиків, регулювання контрольних налаштувань і Допплера, повноцінна візуалізація В, М, PW / CW-режимів. Все дуже зручно і максимально ефективно. Vinno піклується про Вас.

Сучасні технології:

  • Унікальна Rf-платформа із технологією 24-х бітної обробки даних без втрати інформації, гарантує Вам більш чітке зображення, дозвіл і контрастність. Детальна візуалізація дрібніших структур. Ця унікальна платформа здатна обробляти кілька потоків даних одночасно.
  • Технологія широкої візуалізації (Xcen technology) – дає Вам можливість збільшити кут огляду не тільки на лінійному датчику (віртуальний конвекс), але і збільшує кут візуалізації на конвексних і внутрішньопорожнинної датчик.
  • Технологія Pure Wave Probe Technology покращує проникаючу здатність і чутливість кольорового Допплера, а технологія TView покращує візуалізацію ближнього поля візуалізації.
  • Live 3D / 4D завдяки унікальній RF-платформі і сучасним технологіям Vinno, 3D / 4D зображення вийшло зовсім на новий рівень. Сучасні об’ємні датчики, діапазон кольорів фарбування, регулювання зони світла, технологія захоплення і обробки зображення дозволяють отримати максимально інформативне і реалістичне зображення.
  • Continuous wave Doppler (CWD) – постійно-хвильової Допплер застосовується для кількісної оцінки кровотоку в судинах c високошвидкісними потоками. У ехокардіографії за допомогою постійно-хвильового Допплера можна провести розрахунки тиску в порожнинах серця і магістральних судинах в ту чи іншу фазу серцевого циклу, розрахувати ступінь значущості стенозу і т.д. Основним рівнянням CW є рівняння Бернуллі, дозволяє розрахувати різницю тиску або градієнт тиску. За допомогою рівняння можна виміряти різницю тиску між камерами в нормі і при наявності патологічного, високошвидкісного кровотоку.
  • Технологія передачі зображення BlueTooth і E-mail – надсилайте збережені зображення і кінопетлі швидко і зручно завдяки модулю BlueTooth і E-mail прямо з Вашого Vinno G80. Все що Вам потрібно, тільки під’єднати смартфон або планшет за допомогою BlueTooth або ввести адресу і натиснути кнопку “Send to Bluetooth” або “Send to e-mail” і Ваш розумний апарат все зробить сам. Продемонструйте новий сучасний підхід для Ваших клієнтів.
  • Автоматична настройка режимів і Допплер – інтелектуальна оптимізація в один дотик. Не потрібно витрачати час на налаштування системи під час досліджень, апарат все зробить за Вас. Налаштування TGC, посилення в B-режимі і Допплера, динамічного діапазону, базових ліній і швидкостей, все це стало простіше, ніж коли-небудь.

Потрібна допомога з вибором? Задайте питання нашим фахівцям

Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений/на з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.

Інші Стаціонарні УЗД апарати