Професійна терапевтична ванна для комбінованої терапії Trautwein Worishofen UW GL CO2

країна виробник Німеччина

Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений/на з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.

Офіційна гарантія

Безкоштовне навчання

Комбінована ванна Worishofen – відмінна модель сучасного обладнання для оснащення оздоровчих, санаторно-курортних центрів, а також косметологічних кабінетів і спа-салонів. Комбінована ванна практична, зручна у використанні і має достатній функціоналом для того, щоб застосовуватися для профілактики і лікування різних захворювань.

Комбінована ванна Worishofen володіє трьома основними режимами – підводний душ-масаж, електрогальванічних і вуглекисла ванна.

Терапевтичний душ-масаж здатний поліпшити циркуляцію крові, надати заспокійливу дію на м’язи, нервову систему. Під час сеансу температура води підтримується на комфортному рівні – 37 градусів, сприяючи глибокому розслабленню тканин і більшої ефективності впливу напірного струменя. Можливість вибору тиску і діючих форсунок дозволить регулювати інтенсивність масажу. Застосування душ-масажу рекомендується при гіпертонусі м’язів різних частин тіла, захворюваннях опорно-рухового апарату, ревматичних явищах.

Ванна з електрогальванічним ефектом якісно впливає на все тіло клієнта. У процесі сеансу можуть використовувати 4 типи терапевтичного струму для зняття больового синдрому, поліпшення кровообігу, усунення м’язової гіпертонії, лікування міалгії, люмбаго, невралгії різного характеру, ефективного відновлення після контузій, травм.

Вуглекисла ванна застосовується для лікування і профілактики захворювань серцево-судинної і кровоносної систем. Її дія заснована на принципі масажу контрастного типу – температура води у ванні досягає 37 градусів, а подається компресором газу-всього 13 градусів. Цей тип впливу стимулює біохімічні процеси і сприяє оперативному перерозподілу крові, нормалізації гормональної секреції і поліпшенню функціонування всіх систем.

Приймаючи рішення купити комбіновану ванну Worishofen, ви купуєте гідромасажні обладнання новітнього покоління. Комбінована ванна Worishofen повністю безпечна, так як оснащена захисним механізмом, що запобігає можливість «сухого старту», ​​таймером, безліччю форсунок комбінованої дії, манометром, шлангом душового масажу, мікропроцесором для гальванотерапії, панеллю керування і стійкими ніжками з прогумованої основою.

Потрібна допомога з вибором? Задайте питання нашим фахівцям

Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений/на з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.

Інші Ванни для всього тіла