Ванна для двох Trautwein Rendezvous

країна виробник Німеччина

Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений/на з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.

Офіційна гарантія

Безкоштовне навчання

Апарат Rendezvouz – це комфортабельний і багатофункціональна сучасна масажна ванна, ідеальна для оснащення спа-центрів, в тому числі і обладнаних в рамках готельних і оздоровчих комплексів, що володіє достатнім розміром для зручного розташування відразу двох гостей. Гідромасажна ванна Rendezvouz може використовуватися як для проведення процедур, спрямованих на розслаблення і загальне зміцнення організму, так і для проведення повноцінних сеансів таласотерапії, гідромасажу і вихрового масажу, що вигідно виділяє її серед аналогів.

Функціональні особливості гідромасажною ванни Rendezvouz:

  • корпус виробу виконаний з міцного і стійкого до появи мікротріщин через інтенсивної експлуатації акрилу, який, до того ж, абсолютно гігієнічний і невимогливий у догляді;
  • передбачені різні режими, які передбачають використання активних добавок, докладна інструкція із застосування яких надається у вхідній в комплектацію приладу методичної книзі;
  • ергономічна форма купелі забезпечує комфортабельне розміщення обох гостей в положенні сидячи або лежачи, а досить великий її розмір може повністю виключити можливість взаємного дотику під водою;
  • вбудовані водні динаміки забезпечують можливість використання функції звукового масажу – треки з певної музичної збірки програються безпосередньо під водою, не проводячи зовнішніх звукових ефектів, що немаловажно для створення особливої ​​атмосфери розслабленості і може застосовуватися в якості доповнення до психореабілітаційні терапії;
  • встановлена ​​функція аерації забезпечує можливість проведення сеансів вихрового масажу, відомого своїм сприятливим впливом на всі системи організму.

Вихровий масаж сам по собі є потужним стабілізатором психоемоційного стану людини, має загальнозміцнювальну дію на м’язові тканини і тканини внутрішніх органів, стимулює метаболічні процеси на клітинному рівні, покращує стан шкіри і може використовуватися в комплексі спрямованих на боротьбу з целюлітом і корекцію контурів тіла програм. Опціональною можливістю в оснащенні гидромассажной ванни Rendezvouz може бути функція підводного душ-масажу.

Зверніть увагу – гідромасажна ванна Rendezvouz поставляється без фасадних декоративних панелей. Залежно від інтер’єрного рішення корпус може бути обшитий дерев’яними панелями або керамічною плиткою, в тому числі мозаїкою.

Потрібна допомога з вибором? Задайте питання нашим фахівцям

Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений/на з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.

Інші Гідрооксери