Масажний стіл Trautwein Orient-Alima

країна виробник Нідерланди

Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений/на з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.

Офіційна гарантія

Безкоштовне навчання

Завдяки своїй конструкції, матеріалів і якості ORIENT-ALIMA ідеально підходить для використання в зонах вологих процедур. Кушетка ORIENT-ALIMA створена для проведення мильних масажів Hammam, водних процедур Віші і терапії Ayurveda

Дизайн

Гармонійна структура відкриває простір найвишуканіших дизайнерських рішень. Бічні частини можуть бути покриті деревом або кахлів у вигляді скляної мозаїки. Можна також оформити ORIENT за допомогою штучного або натурального каменю. Апарат забезпечений термостатичною нагрівальної системою. Кольори плакирования і головах можуть бути визначені на підставі таблиці кольорів. Також можливий вибір спеціальних квітів під замовлення.

Функціонування

Регульована висота ORIENT і спеціальна конструкція спрямовані на те, щоб максимально уникати бічних бризок. Зручне узголів’я, а також стічні канали та зливні отвори в головний і ножний частинах; особливо передбачений стік для масел. Термостат, перемикач, душові головки і шланг компактно розташовані в зоні досягнення руки терапевта.

Зручність використання

Базове плакірованіе в підставі кушетки піднімається електро -підйомники. Під замовлення кушетка може комплектуватися компресором мильної піни.

Потрібна допомога з вибором? Задайте питання нашим фахівцям

Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений/на з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.

Інші Масажні столи