Контрастні ванни для рук Trautwein Мішалки для бруду

країна виробник Німеччина

Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений/на з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.

Офіційна гарантія

Безкоштовне навчання

0022.300 Апарат для нагрівання і перемішування лікувальних грязей, для роздрібнення лікувальної грязі і пелоїдів. Котел з нержавіючої сталі з подвійними стінками, заповненими маслом (для стабільного постійного нагрівання), повністю термоізольований. Захисна система зупинки при відкриванні кришки. Таймер на 60 хв з можливістю постійного / інтервального перемішування. Керуючий термостат до 60 ˚С. Захисний термостат до 100 ˚ С. Захисний запобіжник на панелі управління. Дренажний отвір Д = 100 мм із засувкою. Підлогове виконання на підставці з металевих профілів. Обсяг: 60 л. Харчування: 380В, 4,8 кВт.
0024.300 Апарат для нагрівання і перемішування лікувальних грязей, для роздрібнення лікувальної грязі і пелоїдів. Котел з нержавіючої сталі з подвійними стінками, заповненими маслом (для стабільного постійного нагрівання), повністю термоізольований. Захисна система зупинки при відкриванні кришки. Таймер на 60 хв з можливістю постійного / інтервального перемішування. Керуючий термостат до 60 ˚С. Захисний термостат до 100 ˚ С. Захисний запобіжник на панелі управління. Дренажний отвір Д = 100 мм із засувкою. Підлогове виконання на підставці з металевих профілів. Обсяг: 80 л. Харчування: 380В, 4,8 кВт.
0025.300 Апарат для нагрівання і перемішування лікувальних грязей, для роздрібнення лікувальної грязі і пелоїдів. Котел з нержавіючої сталі з подвійними стінками, заповненими маслом (для стабільного постійного нагрівання), повністю термоізольований. Захисна система зупинки при відкриванні кришки. Таймер на 60 хв з можливістю постійного / інтервального перемішування. Керуючий термостат до 60 ˚С. Захисний термостат до 100 ˚ С. Захисний запобіжник на панелі управління. Дренажний отвір Д = 100 мм із засувкою. Підлогове виконання на підставці з металевих профілів. Обсяг: 100 л. Харчування: 380В, 4,8 кВт.
0026.300 Апарат для нагрівання і перемішування лікувальних грязей, для роздрібнення лікувальної грязі і пелоїдів. Котел з нержавіючої сталі з подвійними стінками, заповненими маслом (для стабільного постійного нагрівання), повністю термоізольований. Захисна система зупинки при відкриванні кришки. Таймер на 60 хв з можливістю постійного / інтервального перемішування. Керуючий термостат до 60 ˚С. Захисний термостат до 100 ˚ С. Захисний запобіжник на панелі управління. Дренажний отвір Д = 100 мм із засувкою. Підлогове виконання на підставці з металевих профілів. Обсяг: 140 л. Харчування: 380В, 4,8 кВт.
0027.300 Апарат для нагрівання і перемішування лікувальних грязей, для роздрібнення лікувальної грязі і пелоїдів. Котел з нержавіючої сталі з подвійними стінками, заповненими маслом (для стабільного постійного нагрівання), повністю термоізольований. Захисна система зупинки при відкриванні кришки. Таймер на 60 хв з можливістю постійного / інтервального перемішування. Керуючий термостат до 60 ˚С. Захисний термостат до 100 ˚ С. Захисний запобіжник на панелі управління. Дренажний отвір Д = 100 мм із засувкою. Підлогове виконання на підставці з металевих профілів. Обсяг: 200 л. Харчування: 380В, 4,8 кВт.

Потрібна допомога з вибором? Задайте питання нашим фахівцям

Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений/на з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.

Інші товари Грязелікування