Мультифункціональна офтальмологічна лазерна система для фотокоагуляции Lumenis VisionOne

країна виробник Ізраїль

Медгарант єдиний офіційний представник Lumenis в Україні.

Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Офіційна гарантія

Безкоштовне навчання

Мультикольоровий фотокоагулятор дає можливість лікарю підібрати для кожного пацієнта індивідуальні конфігурації довжин хвиль для оптимального клінічного рішення.

  • Червоний (659 нм) не поглинається в гемоглобін, і має краще проникнення і менше розсіювання порівняно з жовтим і зелений спектром. Тому його можна використовувати для лікування ROP, лікування глибоких поразок, таких як хоріоідальном меланоми і хоріоідальном неоваскуляризация. Потужність: 50 – 800 мВт.
  • Жовтий (577 нм) має краще проникнення і менше розсіювання порівняно з зеленим спектром. Тому відмінно підходить для лікування захворювань сітківки в присутності важких середовищ помутніння. Крім того завдяки високим поглинанням в гемоглобіні жовтий спектр високоефективний для запаювання мікроаневрізми. Більш того, в результаті його нульового поглинання в макулярної ксантофіл вважається безпечним для лікування у fovea (центральної ямки). Потужність: 50 – 1500 мВт.
  • Зелений (532 нм) має клінічно доведену ефективність при лікуванні ряду захворювань сітківці ока. Потужність: 50 – 2000 мВт

Vision One вдосконалений контроль і зручність

Vision One оснащений унікальною характеристикою голосового підтвердження, яка дозволяє користувачеві змінювати будь-який з ключових параметрів, отримуючи, при цьому, голосове підтвердження про виконані зміни. Ця характеристика дозволяє оператору регулювати параметри також і в процесі проведення процедури, не відводячи погляду від операційного поля до панелі управління.

Інтелектуальна Технологія SmartFiber Vision One використовує технологію SmartFiber, яка дозволяє лазерної системі розрізняти непрямий лазерний офтальмоскоп, ендонаконечник і LaserLink і автоматично відрегулює налаштування потужності для підвищення параметрів безпеки.

Технологія SmartFiber від Lumenis також попереджає хірурга і персонал в разі, якщо не належним чином підключені захисний фільтр лікаря, педаль і додаткові пристрої підключення.

П’ять налаштувань пам’яті, які можна використовувати для відтворення часто використовуваних параметрів обробки.

Vision One включає технологію SureSpot™ Optics у всіх адаптерах щілинної лампи, як і з усіма фотокоагулятор Lumenis.

Унікальна і запатентована технологія Lumenis SureSpot™ гарантує, що фокусна точка лазерного променя підтримується на сітківці, а щільність потужності на рогівці і об’єктиві мінімізована для підвищення безпеки.

Оптика SureSpot™ також створює над чітку пляму 50 мкм. Ця здатність відрізняє технологію Lumenis від інших лазерів, які можуть мати мінімальний розмір плями 100 мкм і проектувати нечітку лазерну пляму на сітківці. Оптика SureSpot™ покращує ефективність і точність лікування, знижуючи потенціал пошкодження тканин переднього сегмента, особливо викликає занепокоєння при використанні ширококутних лінз, які підвищують поглинання світла рогівкою і лінзою.

Кольоровий сенсорний екран і клавіатура пульта управління з підсвічуванням дозволяють звести управління буквально до торканням пальцями. Легко налаштовуються параметри, і миттєво перемикаються довжинами хвиль. Можна зручно розташувати пульт управління з будь-якого боку від щілинної лампи або в стерильному покритті для операційної.

Перемикач PowerEase™ забезпечує регулювання потужності лазерного випромінювання в режимі гучного зв’язку, перемикаючись вліво або вправо корпусі педального перемикача. Перемикач Smart™ автоматично активує фільтр захисту очей при виявленні руху ніг в корпусі пішохідного перемикача і виході з нього.

Зміна додаткових пристроїв підключення відбувається швидко і легко. Vision One запам’ятовує параметри, які використовувалися останнім часом з кожним обраним пристроєм підключення, дозволяючи більш плавний перехід.

Потрібна допомога з вибором? Замовте консультацію наших фахівців

Будь ласка, введіть правильний email.

Інші апарати Офтальмологія