Надпотужний гольміевий хірургічний лазер Lumenis Pulse 100H

країна виробник Ізраїль

Медгарант єдиний офіційний представник Lumenis в Україні.

Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений/на з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.

Офіційна гарантія

Безкоштовне навчання

Висока ефективність для процедур резекції та енуклеації гольміевий лазером (HoLEP), для фрагментації каменів (контактна літотрипсія) і для точної хірургії, включаючи абляцию і випаровування м’яких тканин. Унікальне поєднання контактної літотрипсії та HoLEP в одній системі.

100 Вт потужності для ефективності процедур HoLEP:

  • Використання високої потужності для скорочення часу процедури
  • Більше 15 років клінічних даних підтверджують, що процедури HoLEP є правильним вибором для урологів і пацієнтів по всьому світу
  • Резекція і енуклеація гольміевий лазером рекомендовані Американської урологічної асоціації для лікування доброякісної гіперплазії передміхурової залози: серед переваг даної процедури – низька кількість повторних операцій і застосовність для різних пацієнтів. У порівнянні з альтернативними схемами лікування доброякісної гіперплазії передміхурової залози, HoLEP володіє вищими показниками ефективності та безпеки

Технологія Stone-Dusting = контактна подрібнення каменів в пил.
Літотрипсія Stone-Dusting демонструє високу ефективність в подрібненні каменів всіх розмірів і типів.
Клінічні дані показують, що розпорошення каменів може скоротити потребу у видаленні каменів за допомогою кошика, тим самим скорочуючи можливі ускладнення, пов’язані з рутинним використанням сечоводопровідніковіх трубок. Низька енергія імпульсу, що застосовується при розпилюванні, як правило, скорочує ретропульсацію.

Зручність використання
Дві педалі дозволяють швидко перемикатися між параметрами лазера під час процедури. Завдяки цій функції можна використовувати одну педаль для зупинки кровотечі, дозволяє вирішити проблему швидше і ефективніше.

Області застосування:

  • Урологія: вапоризация і енуклеація аденоми простати (HoLEP), Уретероскопія, контактна літотрипсія
  • ЛОР: часткова турбінектомія, етмоідектомія, поліпектомія, максилярні антростомія, фронтальна сінустомія, сфеноідотомія, дакриоцисториностомия, функціональна ендоскопічна хірургія пазух.
  • Артроскопія: меніскектомія, видалення фіброзних складок, виділення зв’язок і сухожиль, обробка (формування) суглобових поверхонь, сінвоектомія, видалення вільних внутрішньосуглобових тіл, хондромаляція і розриви хрящів, синдром латеральної Гіперпресіі надколінка, капсулотомія колінного суглоба, хондропластіка колінного суглоба, абляція при хондромаляція.
  • Гінекологія: резекція кіст яєчників, розсічення спайок, міомектомія.
  • Дерматологія і пластична хірургія: видалення новоутворень

Потрібна допомога з вибором? Задайте питання нашим фахівцям

Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений/на з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.

Інші Гольміеві лазери