Лазерна офтальмологічна система Lumenis M22 OPT

країна виробник Ізраїль

Медгарант єдиний офіційний представник Lumenis в Україні.

Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Офіційна гарантія

Безкоштовне навчання

Лікування сухого ока, дисфункція мейбомієвих залоз.

Зі збільшенням використання гаджетів, таких як мобільні телефони, ноутбуки і комп’ютери люди більш схильні до синдрому сухого ока. Коли людина концентруємося на екрані комп’ютера або смартфоні або навіть під час водіння, кількість спалахів століттями знижується до п’яти або семи в хвилину, це може привести до сухості і роздратування очей. Щоб задовольнити потреби в синдромі сухого ока, компанія Lumenis запустила технологію OPTOptimum Pulse Technology.

OPT є відмінною технологією для лікування запалення повік, вибірково абсорбується в гемоглобіні аномальних кровоносних судин і руйнує їх шляхом тромболізису. Видаляється основне джерело запалення, забезпечує негайне полегшення, і додатково відновлює і покращує зовнішній вигляд шкіри.

  • Технологія Optimum Pulse Technology (OPT) для лікування і профілактики синдрому “сухих очей” призводить до значного поліпшення якості поверхні очей, функції залози.
  • Дисфункція Meibomian Gland (MGD) є однією з провідних причин хвороби сухого ока, турбує мільйони людей у ​​всьому світі. Оптимальна імпульсна технологія від Lumenis стала найбільш ефективною альтернативою для пацієнтів з MGD.
  • Єдина насадка зі змінними фільтрами (6 фільтрів)
  • Гарантія: 100000 спалахів

Потрібна допомога з вибором? Замовте консультацію наших фахівців

Будь ласка, введіть правильний email.

Інші апарати Офтальмологія