Лазерна офтальмологічна система Lumenis Aura PT

країна виробник Ізраїль

Медгарант єдиний офіційний представник Lumenis в Україні.

Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Офіційна гарантія

Безкоштовне навчання

Aura PT включає передові технічні характеристики, які роблять лікування швидким і точним. Лазерна система оптимально підходить для таких процедур, як лазерна ірідотомія і капсулотомія.

Aura PT є результатом багаторічного досвіду інженерії та виробництва, має розширені функції, такі як кут конуса 16 градусів, точна оптика, регульований задній і передній зрушення, високий коефіцієнт повторення і режиму змінної серії. Це дозволяє виконувати капсулотомія на всіх типах інтраокулярних лінз (ІОЛ) з дуже низьким ризиком пітінгу лінз.

Крім того, чудова конструкція лазерної порожнини забезпечує більш ефективне різання тканини при меншій потужності і з меншою кількістю знімків. Аура PT була розроблена з багатою медичною практикою для хірургічних центрів і амбулаторних клінік.

Aura®PT ™ YAG є безпечна і ефективна лазерна система

Точна оптична система фокусування з високими частотами повторень і режимами змінної серійної зйомки забезпечує більшу точність, точність і безпеку. Кут конуса 16 градусів забезпечує формування плазми низької енергії і захист від травм очей.

Гнучкі налаштування

Зсув настройки пальцевого валка з двома положеннями расфокусировки забезпечують регульовану фокусну точку в 500 мкм передній або задній спрямованої балки. Максимальна гнучкість налаштувань дозволяє налаштувати на основі типу IOL пацієнта, дозволяє лікувати капсулотомія на всіх типах внутрішньоочних лінз зі зниженим ризиком пошкодження лінз.

Покращена оптика щілинної лампи: забезпечує максимальну видимість для більш точної діагностики та лікування. Оптична система Lumenis Converging Optical – спеціально розроблена для переднього сегмента забезпечує чітку візуалізацію і більший комфорт для лікаря, навіть під час тривалих процедур.

Потрібна допомога з вибором? Замовте консультацію наших фахівців

Будь ласка, введіть правильний email.

Інші апарати Офтальмологія