Апарат для поліпшення мікроциркуляції і масажу тканин за допомогою пульсуючого негативного тиску Iskra Medical Green VAC

країна виробник Словенія

Медгарант єдиний офіційний представник Iskra Medical в Україні.

Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений/на з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.

Офіційна гарантія

Безкоштовне навчання

Нова ексклюзивна система для терапії пульсуючим негативним тиском (RDT® system – radial endo dermo therapy system)

  • Апарат для поліпшення мікроциркуляції і масажу тканин за допомогою пульсуючого негативного тиску
  • Аплікатори різних діаметрів забезпечують високу ефективність в роботі з обличчям і тілом
  • П’ять стандартних програм і п’ять програм для індивідуальних параметрів.

Погіршення кровообігу і лімфотоку – результат шкірних і підшкірних структур, викликаний в більшості випадків накопиченням продуктів розпаду. Розростання сполучної тканини утворює на шкірі западини і надає їй вид «апельсинової кірки», відомої як целюліт. Апарат «Green VAC», являє собою крок вперед в області догляду і лікування змін в підшкірних тканинах. Терапія базується на пульсуючому негативному тиску. Лікування за допомогою тиску вже століття застосовується для поліпшення мікроциркуляції і розтягування сполучної тканини. Аплікатори спеціальної форми з обертовим кулькою в середині, крім висмоктування повітря, сприяють формуванню кільцеподібної опуклості шкіри, в якій одночасно відбувається масаж і розтяжка підшкірних шарів. Таким чином, посилюється не тільки приплив свіжої крові, але і відлив венозної крові і дренаж лімфатичної рідини. Негативний тиск сприяє розтягуванню зв’язкових тканин і жирових запасів, накопичених в підшкірному просторі, що позитивно впливає на стан шкіри. Використання аплікаторів різної величини дає можливість проведення терапії на будь-якому критичному ділянці шкіри і на незручних для доступу місць. Можливість регуляції верхньої і нижньої величини негативного тиску допускає застосування даної терапії навіть на дуже чутливій шкірі. Швидкість пульсації і тривалість впливу негативного тиску допускається регулювати індивідуально. Перед установкою аплікаторів, в шкіру можна втерти протидії целюлітний крем. Для забезпечення більш гладкого ковзання аплікаторів і їх хорошого контакту з поверхнею шкіри рекомендується використовувати масажну олію. Показання для застосування апарату «Green VAC»: едематозная стадія целюліту, фіброзна стадія, обробка свіжих рубців, келоїди, пошкодження підшкірної тканини через розтягнення при вагітності або швидкому збільшенні ваги. Алмазна мікродермоабразія – простий шлях до більш здоровою і молодий шкірі для чоловіків і жінок будь-якого віку. Процедура практично не має побічних ефектів, дозволяє контролювати усунення епідермальних шарів шляхом зміни глибини впливу. Також вона стимулює вироблення колагену і підвищує вироблення нових клітин в базальному шарі (і глибше), що надає шкірі свіжість і здоровий вигляд.

Потрібна допомога з вибором? Задайте питання нашим фахівцям

Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений/на з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.

Інші апарати Вакуумна терапія