Мамографічна система GMM Viola DBT

країна виробник Італія

Медгарант єдиний офіційний представник GMM в Україні.

Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений/на з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.

Офіційна гарантія

Безкоштовне навчання

Цифровий мамограф VIOLA DBT – абсолютно новий прилад, в якому реалізований томосинтезу другого покоління. Пристрій здатний працювати як цифровий мамограф. У режимі томосинтезу вдається отримати тривимірну карту органу, використовуючи спеціальний алгоритм 3D-реконструкції, створювану зі зрізом товщиною 1 мм. Також апарат працює в комбінованому режимі.

Томосинтезу 2 покоління – вдосконалений томосинтезу VIOLA TOMO.

Для томосинтезу використовується цифровий повноформатний детектор з аморфного селену вже третього покоління. Він був спроектований спеціально для томосинтезу: має високу швидкість читання, височайщім DQE, низькою дозової навантаженням і надійно використовується IMS вже 7 років. Крім того, даний тип детектора вільний від ghosting-ефекту.

Унікальне поєднання параметрів:

 • Широкий кут для кращого 3D зображення
 • Збільшення комфорту (швидкість процедури при компресії)
 • варіабельний кут
 • вариабельная експозиція
 • Вариабельная доза і енергія
 • Низька дозове навантаження (невелика кількість проекцій)
 • Висока різкість (трубка зупиняється під час знімка)
 • Поліпшення контрасту і зниження шуму
 • Вдосконалений ітераційний (циклічний) метод.

Вдосконалений повний ітераційний (циклічний) метод має ряд переваг перед використовуваним у конкурентів методом FBP & SART (КТ-метод):

 1. Зменшення артефактів у вигляді смуг
 2. Посилення візуалізації мікрокальцинатів
 3. Посилення шкірної лінії
 4. Поліпшення контрасту і зниження шуму
 5. Менша кількість проекцій

Плоскопанельний цифровий детектор 24х30 см

 • Висока якість зображення. Використання особливого типу детектора третього покоління з одношарового аморфного селену прямого перетворення і спеціальної системи обробки і отримання сигналу дозволяє домогтися найвищих показників якості. Висока квантова ефективність зберігається як при низькій роздільній здатності, так і при високому. Висока роздільна здатність, характерне для мікрокальцинатів (один з рентгенологічних симптомів раку молочної залози, не можуть бути визначені на УЗД).
 • Останнього покоління детектор прямого перетворення із стиранням заряду після експозиції.
 • Повністю автоматичне визначення параметрів зйомки з використанням всіх фотоелементів детектора для формування максимально якісного зображення.
 • Використання предекспозіціі. У мамографію Viola використовується нова система визначення параметрів зйомки, заснована на предекспозіціі, що дозволяє уникнути помилок розрахунку кВ в автоматичному режимі. У звичайних мамографію для обчислення кВ (високої напруги) використовується похідна товщини тканин молочної залози під час компресії, але не враховується їх рентгенологічна щільність. Заліза молодих жінок містить багато рентгенологічно щільної залозистої тканини. На звичайних мамографія це призводить до низьких значень кВ, але високим мА і витримки, що призводить до збільшення дози.
  Зниження дози до двох разів у порівнянні з плівковою мамографії завдяки використанню детектора третього покоління, фільтра, трубки і генератора підвищеної потужності.
 • Висока швидкість отримання зображень. Що не має аналогів продуктивність детектора дає можливість максимально збільшити пропускну здатність кабінету.

Viola INSIGHT VIEW
“Viola Insight View”: найбільш просунутий алгоритм обробки, застосовуваний для молочних залоз. Він дозволяє обробляти зображення без втрати інформації.

 • Збільшення динамічного діапазону.

“Viola Insight View” дає можливість оптимізувати візуалізацію шкіри, залозистої тканини і аксиллярной області.

 • Збільшення прозорості залозистої тканини.

“Viola Insight View” спеціальним чином збільшує прозорість залозистої тканини. Стає можливим діагностувати пухлину або скупчення мікрокальцинатів всередині залізистої тканини високої щільності.

 • Збільшення контрастного дозволу.

Контрастне дозвіл всередині щільних тканин значно збільшено, дозволяючи візуалізувати рентгенологам найменші деталі, особливо в щільних залозах.

 • Підсвічування мікрокальцинатів.

“Viola Insight View” чіткіше візуалізує пухлини і мікрокальцинати, що дозволяє рентгенологу працювати швидше і більш акуратно.

Потрібна допомога з вибором? Задайте питання нашим фахівцям

Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений/на з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.

Інші апарати Маммографи