Тренажер Enraf Nonius Тренажер EN-Tree, EN-TreeM, EN-TreeP

країна виробник Нідерланди

Медгарант єдиний офіційний представник Enraf Nonius в Україні.

Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений/на з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.

Офіційна гарантія

Безкоштовне навчання

EN-Tree – багатофункціональний тренажер для активного тренування практично будь-якої людини. Здорові люди, пацієнти, які потребують спеціальних заняттях, а також користуються інвалідними колясками, можуть тепер проводити свої індивідуальні тренувальні програми. Це легко реалізується завдяки широкому діапазону застосовуваних навантажень і легкої пристосовності EN-Tree до потреб кожного.

Багатофункціональний тренажер
Комбінація EN-Tree Train, EN-Tree Bench і EN-Tree Pulley дозволяє тренувати практично будь-які рухи людини. До них відносяться як односуглобні, так і складні рухи. Можна займатися як силовими, так і локомоторними вправами. EN-Tree пропонує вам багатофункціональний тренувальний центр. Варіант Explosive Pulley розроблений для швидких рухів, аналогічних рухів, виконуваних, наприклад, при заняттях такими видами спорту, як теніс або футбол. У порівнянні зі стандартною моделлю, він забезпечує зменшення навантаження і швидкості в 6 разів або в 3 рази (залежить від кількості використовуваних тросів).

Точна фізіотерапія
У фізіотерапії та реабілітації кількісна оцінка функціональних здібностей м’язово-скелетної системи людини має дуже важливе значення. З метою забезпечення доступності вимірювальної техніки для кожного терапевта, Enraf ​​- Nonius розробив EN-TreeM – унікальний апарат для проведення фізіотерапії та реабілітації з граничною точністю.

Компактна комбінація
EN-TreeM зі своїми вимірювальними можливостями є ідеальним засобом для функціональної тренування і реабілітації. Він визначає позицію, швидкість, силу, потужність і роботу. Використовуючи ці параметри, ви можете описати функціональні можливості Ваших пацієнтів в кількісному вираженні. Скромні вимоги до площі розміщення (всього 4 кв. М) і логічне, просте програмне забезпечення роблять функціональну діагностику доступною кожному терапевта.

Програмне забезпечення
Програмне забезпечення допоможе Вам скласти різні перевірочні і тренажерні програми. Для аналізу результатів передбачений пакет спеціальних програм, що дозволяє провести попередню оцінку з метою вибору оптимальної індивідуальної терапії. Додатковий сервіс: порівняння ліво-правобічних функцій; оцінки нормальних або пошкоджень рухів по графам; порівняння результатів обстеження різних пацієнтів; спостереження пацієнта в часі. Можливий вибір різних графіків: потужність-час, положення-час, потужність-положення, сила-час, швидкість-положення і т.д. Автоматично обчислюються пікова і середня потужність. Ви можете переглянути обрану частину графа в збільшеному масштабі або досліджувати при уповільненому відтворенні.

Зворотній зв’язок
Для стимулювання пацієнта в процесі тренувальної терапії і реабілітації, передбачений вибір різних екранних сторінок зворотного зв’язку. Ви можете також запрограмувати мета терапії і запропонувати пацієнтові оптимальну для нього візуальну зворотний зв’язок.

Мінімальні вимоги до займаної площі
Комплект EN-Tree займає всього лише 4 м2. На цій невеликій площі можна проводити тренування всіх груп основних м’язів. EN-Tree Pulley дозволяє поступово встановлювати навантаження (30 ступенів) від 0,25 до 24 кг.

Потрібна допомога з вибором? Задайте питання нашим фахівцям

Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений/на з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.

Інші Реабілітаційні тренажери