Тренажер Enraf Nonius Тренажер EN-Dynamic “Випрямлення ніг”

країна виробник Нідерланди

Медгарант єдиний офіційний представник Enraf Nonius в Україні.

Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений/на з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.

Офіційна гарантія

Безкоштовне навчання

Галузь застосування:

  • реабілітація
  • фітнес
  • спортивні тренування

Відмінні риси тренажерів EN-Dynamic Track:

  • електронне регулювання зусилля опору з великою точністю (0,5 кг у всьому діапазоні – см. параметри кожного тренажера нижче);
  • пневматична навантаження забезпечує безшумну роботу і виключає пікові інерційні навантаження на суглоби і м’язи;
  • панель управління, розташована поруч і доступна з тренувального положення, забезпечує регулювання і індикацію зусилля, кількість повторів, інтервал між серіями, номер тренажера, до якого необхідно перейти для продовження заняття, проведення діагностики
  • режим діагностики пацієнта
  • запис фактичного протоколу виконання тренування для контролю інструктором.

При первинному відвідуванні необхідно оцінити фізичний стан пацієнта. Для такої оцінки застосовується метод 1RM (одного максимального руху). Таким вважається рух з максимальним навантаженням, виконане без компенсації. Це навантаження заноситься в пам’ять комп’ютера, і на його основі програма вже автоматично формує параметри тренування (схуднення, нарощування м’язової маси, реабілітація і так далі).

Програма EN-Track дає можливість терапевта оцінити стан пацієнта, вибрати послідовність тренажерів і програму навантажень. В процесі тренування дані про хід її виконання переносяться в комп’ютер терапевта на смарт-карті і зберігаються для подальшого аналізу. Це дозволяє гарантувати, що даний пацієнт буде тренуватися тільки на зазначених тренажерах і тільки з тим навантаженням, яке рекомендував йому терапевт. Програма веде базу даних пацієнтів, з огляду на попередні призначення, результати тестів і тренувань.

Потрібна допомога з вибором? Задайте питання нашим фахівцям

Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений/на з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.

Інші Реабілітаційні тренажери