Апарат для імпульсної і безперервної мікрохвильової терапії Enraf Nonius Radarmed 950

країна виробник Нідерланди

Медгарант єдиний офіційний представник Enraf Nonius в Україні.

Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений/на з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.

Офіційна гарантія

Безкоштовне навчання

Radarmed 950 – це апарат для мікрохвильової і імпульсної терапії. Частота роботи апарату 2450 МГц, довжина хвиль становить 12 см. Мікрохвильова терапія проводиться з індивідуальними дозуванням для кожного пацієнта, залежно від теплової чутливості людини. В процесі проведення процедури є перемикання між режимами. Випромінювачі трьох видів дають можливість вибрати відповідне вплив. Можна вибрати сфокусований випромінювач, випромінювач спеціальної форми або випромінювач для протяжних ділянок тіла в залежності від проблеми пацієнта.

Самий часто використовуваний випромінювач – це сфокусований. Використовується для впливу на невеликі ділянки тіла, коли необхідно глибоке проникнення мікрохвиль.

Поздовжній випромінювач використовують, коли необхідно забезпечити вплив на великі ділянки тіла, такі як спина або кінцівки. Даний випромінювач так само використовують для впливу на плечі і колінні суглоби.

Процес заміни одного випромінювача на інший займає мінімум часу завдяки якісним і простим у використанні роз’ємів. Апарат Radarmed 950 має вбудований терапевтичний довідник, в якому зберігається інформація про багатьох захворюваннях. У довіднику вказано потрібний режим, потужність, вид випромінювача і час процедури для кожного захворювання. Про закінчення процедури повідомить спеціальний звуковий сигнал.

Додаткова інформація про апарат:

 • Є можливість проводити лікування глибоких тканин за допомогою малих доз.
 • Наявність двох режимів: безперервного і імпульсного.
 • Потужність в безперервному режимі: 0-250 Вт при 50 Ом; в імпульсному: 1500 Вт ± 30%.
 • Мікропроцесорне управління.
 • Вбудований рідкокристалічний дисплей.
 • Наявність вбудованого терапевтичного довідника.

Лікування микроволнами ефективно при таких захворюваннях:

 • Дерматологічні: нагноєння, алопеція, карбункул, відмороження (місцеві), фурункул, герпес.
 • Гінекологічні: дисменорея, біль у нижній частині спини, запалення молочних залоз, мастит, нерегулярні менструації.
 • Неврологічні: міжреберна невралгія, ішіалгія, загальна невралгія, неврит, потилична невралгія, корінцевий синдром.
 • Хірургічні та ортопедичні: артрит, артроз, артропатія, артікулярний ревматизм, синдром Бехтерева (тільки симптоматика), брахіалгія, бурсит, судоми, контузія, епікондиліт, гематома, ішіалгія, люмбаго, меніскопатія, міалгія, періостит, поліартрит, спондиліт, тендиніт, кривошия.
 • Інші захворювання: бронхіальна астма, бронхоектаз, хронічний бронхіт, холецистит, порушення циркуляції лімфи, плеврит, синдром Рейна.

Апарат ефективний в лікуванні великої кількості хвороб, тому купити Radarmed 950 для проведення процедур – це вигідне вкладення грошей.

Потрібна допомога з вибором? Задайте питання нашим фахівцям

Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений/на з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.