Мобільні системи для нагріву і підтримки температури аплікаторів Enraf Nonius Paraffin-bath

країна виробник Нідерланди

Медгарант єдиний офіційний представник Enraf Nonius в Україні.

Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений/на з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.

Офіційна гарантія

Безкоштовне навчання

Апарат для підігріву парафінових сумішей. Парафінова суміш нагрівається безпосередньо від рідкого теплоносія. Швидка швидкість нагріву. В якості теплоносія можна використовувати воду або спеціальну масляну суміш (13 л).

Переміщається на коліщатках. Встановіть термостат на необхідну температуру. Ця температура залежить від теплоносія: парафін 55 ° C, Паралінго 60 ° C і 70 ° C, Парафанго Баттагліа 60 ° C

Парафінова ванночка може використовуватися для:

  • занурення
  • наливання
  • нанесення щіточкою

Перед використанням теплоносія, спочатку перемішайте суміш, щоб вона мала рівномірно розподілене температуру. При зануренні кінцівку занурюють в віск 8-10 разів і упаковують ізолюючої плівкою. При заливанні кінцівку заливають зверху теплоносієм, при бажанні можна віск рівномірно розподілить щіточкою. Після кінцівку обгортають ізоляційною плівкою. При нанесенні пензлем віск наноситься на кінцівку безпосередньо за допомогою кисті. Після кінцівку обгортають плівкою.

Потрібна допомога з вибором? Задайте питання нашим фахівцям

Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений/на з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.

Інші товари Озокеритолікування