Палатний (мобільний) рентгенівський апарат EcoRay ULTRA 200

країна виробник Корея

Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений/на з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.

Офіційна гарантія

Безкоштовне навчання

Ultra 200 – це мобільний рентгенівський апарат, який можна використовувати в лікарнях і клініках. Завдяки обертовим колесам на 360 оператор може легко переміщати апарат. Досягнувши місця, де буде використовуватися рентген, для забезпечення безпеки була застосована структура внутрішнього розриву, так як це може призвести до травм для обслуговуючого персоналу. При бічному переміщенні важеля на 180 оператор може встановити будь-який напрямок бажаного положення. Після переміщення головної частини, де повинен генеруватися рентген, вільний стопорний важіль зупиняється простим відпуском. Будь-яка інша додаткова блокування не потрібно.

Верхній сенсорний екран показує автоматичний SID (ультразвуковий датчик), APR і різні функції. Ви можете налаштувати параметри випромінювання (кВ, мАс) на сенсорному екрані. Моторизовані коллиматорние ручки забезпечують швидке і точне зміна поля випромінювання.

Цифровий безпровідний плоскопанельний детектор

  • Встановлене програмне забезпечення для обробки і поліпшення якості зображень
  • Повна DICOM сумісність
  • Розмір 35х43 см;
  • Розмір пікселя 140 мкм;
  • Розмір матриці 2560х3072;
  • Роздільна здатність 3.5 lp / mm
  • Вага 3,3 кг.

Гарантія: 12 місяців з дати вводу в експлуатацію.

Термін поставки: на складі в Україні.

Потрібна допомога з вибором? Задайте питання нашим фахівцям

Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений/на з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.

Інші товари з категорії COVID-19

Багатофункціональний крісло, спеціально розроблене для застосування діагностичних, гінекологічних та урологічних оглядів, урології, кольпоскопії і невеликих амбулаторних операцій.
Мінімальна висота 52 см забезпечує зручне саджання і вставання, а максимальна висота 102 см пропонує майстром високу функціональність. Характеризується ергономічним…
Гінекологічне та урологічне крісло з гідравлічною регулюванням висоти, спеціально розроблене для діагностичних оглядів, ехографії, кольпоскопії і невеликих амбулаторних операцією.