Гольміевий лазер Dornier Medilas H UroPulse

країна виробник Німеччина

Медгарант єдиний офіційний представник Dornier в Україні.

Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений/на з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.

Офіційна гарантія

Безкоштовне навчання

Пропонуємо Вашій увазі гольміевий (Ho: YAG) хірургічний лазер Dornier Medilas H UroPulse потужністю 20 Вт і довжиною хвилі 2 100 нм німецького виробника Dornier MedTech GmbH, що представляється нами на українському ринку.

Dornier Medilas H UroPulse ідеально підходить для дезінтеграції сечових каменів будь-якого хімічного складу, і надає гнучкість в невеликих урологічних операціях на м’яких тканинах. Компактний дизайн, що дозволяє заощадити місце, робить модель ідеальним інструментом для операційної.

Dornier Medilas H UroPulse явялется одним з найбільш компактних рішень в своєму класі. Він може бути встановлений на візок або стельовий підвіс, а також змонтований в ендоскопічну стійку. Управління вкрай зручне. При виборі методу лікування пристрій сам запропонує відповідні параметри.

Dornier Medilas H UroPulse підключається через стандартну розетку і не вимагає ні водопідготовки, ні інших додаткових процедур.

Області застосування:

  • урологія
  • отоларингологія
  • нейрохірургія / ортопедія
  • гастроентерологія
  • пульмонологія

Потрібна допомога з вибором? Задайте питання нашим фахівцям

Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений/на з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.