Гольміевий лазер Dornier Medilas H SOLVO 35

країна виробник Німеччина

Медгарант єдиний офіційний представник Dornier в Україні.

Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений/на з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.

Офіційна гарантія

Безкоштовне навчання

Компанія Dornier MedTech відома своїми революційними технічними досягненнями в урології; лазер Solvo – незаперечний лідер на ринку Європи – став ще досконалішим завдяки унікальним характеристикам, що відрізняє його від інших гольміевих лазерів.

Лазер має запатентований спеціальний режимо Advanced Mode для зменшення ретропульсії під час лазерної літотрипсії.

Лазер розроблений з урахуванням відгуків і побажань великої кількості користувачів, лазер Solvo 35 втілив в собі прагнення створити «ідеальний» для урологів лазер для дроблення каменів.

ЧОМУ DORNIER MEDILAS H SOLVO 35?

  • Завдяки унікальній формі імпульсу запатентований спеціальний режим Advanced Mode знижує рухливість каменю під час літотрипсії та полегшує наведення на нього лазерного волокна. Це допомагає скоротити час лікування пацієнта.
  • Розпилення, фрагментація і три інших режиму пропонують для більш ефективного лікування клінічно перевірені параметри, включаючи тривалість ім пульсу.
  • Зрозумілий графічний дисплей, а також додатковий монітор гарантують оптимальний візуальний контроль в операційній.
  • Бездротовий педальний перемикач – без необхідності підлаштовуватися під довжину кабелю забезпечує більшу гнучкість, а відсутність кабелів під ногами підвищує безпеку на робочому місці.

Функціональні режими роботи

  • Запатентований спеціальний режим Advanced Mode для зменшення ретропульсії, унікально спроектована форма імпульсу з поступовим збільшенням щільності енергії для зниження рухливості каменю
  • Режим подовженого імпульсу випромінювання для роботи по м’яких тканин
  • Режим короткого імпульсного випромінювання для фрагментації твердих і великих каменів
  • Режим одиночного імпульсу для точної передачі енергії при лікуванні складних випадків
  • Режим м’яких тканин для застосування з параметрами, оптимізованими для розрізу і коагуляції
  • Стандартний режим для будь-яких ситуацій лікування, при якому всі параметри і комбінації параметрів можна підбирати індивідуально

Потрібна допомога з вибором? Задайте питання нашим фахівцям

Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений/на з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.