Сучасний дистанційний літотріптор Dornier Delta III

країна виробник Німеччина

Медгарант єдиний офіційний представник Dornier в Україні.

Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений/на з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.

Офіційна гарантія

Безкоштовне навчання

Дистанційний літотріптор Dornier Delta III об’єднує екстракорпоральну ударно-хвильву систему Dornier і ультрасучасну технологію обробки зображень, багатофункціональний стіл і центральну систему управління.

Особливості системи:

  • Широкий радіус переміщень терапевтичної головки: моторизоване осьове обертання рентгенівської С-дуги на 220 °, орбітальне переміщення над і під столом на 63°
  • Оптичний контроль OptiCouple
  • Глибина проникнення ударної хвилі до 170 мм
  • Потрійна візуалізація конкременту
  • Оптимізована контактна поверхня терапевтичної головки
  • Багатофункціональний моторизований стіл пацієнта
  • Зручний єдиний пульт управління всією системою
  • Варіант з дистанційним управлінням

OptiCouple: Розчищаючи шлях до кращого лікування
Унікальне рішення Dornier для оптимізації процесу контакту пцієнт-подушка підвищує ефективність лікування на 43%.
Dornier пропонує оптичне управління контактом, покладаючись на вбудовану камеру в терапевтичної голівці для надання візуальної інформації про наявність повітря в контактній зоні. Видалення бульбашок повітря в контактному гелі має першорядне значення для ефективного і результативного лікування. Включення в контактному гелі можуть значно погіршити руйнівну здатність ударної хвилі і навіть призвести до побічних ефектів.
Правильний контакт завдяки Dornier OptiCouple оптимізує процедуру використання ударної хвилі, тому урологи можуть працювати краще і швидше.

Максимальна енергія
Delta III пропонує поліпшену терапевтичну головку з максимальною енергією, щоб забезпечити видалення більшої кількості каменів у більшої кількості пацієнтів. Максимальна енергія приносить кращі результати.

EMSE 180
EMSE 180 забезпечує збільшену ефективну область застосування ESWL, що, як доведено, дозволяє обробити більше каменів більш ефективно при меншій кількості необхідних ударних хвиль.
Новий EMSE 180 має велику глибину проникнення (170 мм) для лікування тучних пацієнтів.

Єдине ручне керування
Керуйте літотріптером, столом і рентгенівської C-дугою за допомогою нового універсального ручного пульта.
Основні рухи, такі як переміщення терапевтичної головки, нахил операційного столу, обертання рентгенівських C-дуг – все це легко доступно для зручного і точного управління.

Потрібна допомога з вибором? Задайте питання нашим фахівцям

Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений/на з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.

Інші апарати Безконтактна літотрипсія