Апарат для імпульсної магнітотерапії двоканальний Dimap V

країна виробник Чехія

Медгарант єдиний офіційний представник Dimap в Україні.

Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений/на з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.

Офіційна гарантія

Безкоштовне навчання

Апарат DIMAP V являє собою електробіологічна установку, призначену для генерування імпульсних магнітних полів низької частоти. За рахунок глибокого проникнення в тканини і лімфатичну систему генеруються магнітні поля забезпечують інтенсифікацію міжклітинного обміну і кровообігу, що сприяє поліпшенню постачання всіх тканин і органів киснем.

У стандартний комплект апарату DIMAP V входить основний блок і комплект змінних аплікаторів, для впливу у всіх сферах застосування магнітотерапії. 17 програм дозволяють використовувати апарат для широкого спектра показань.

Показання до застосування: ревматичні болі, ішіас, чутливість на зміну погоди, підвищений кров’яний тиск, порушення капілярного кровообігу, нервові розлади, проблеми менструального циклу, швидке стомлення, сінна лихоманка, застуда, екзема, для швидкого загоєння ран, відновлення слуху, неврози, розсіяний склероз, остеопороз, ревматизм, ревматичний біль у суглобах, артроз, артрит, гіпотонія, загальні болі, мігрень, спортивні травми.

Потрібна допомога з вибором? Задайте питання нашим фахівцям

Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений/на з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.

Інші апарати Магнітотерапія