Денситометр рентгенівський Agfa-DRYSTAR DT5.000I B

країна виробник Бельгія

Медгарант єдиний офіційний представник Agfa в Україні.

Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений/на з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.

Офіційна гарантія

Безкоштовне навчання

Рентгенівська плівка DRYSTAR DT5.000I B призначена для прямого цифрового друку 2-го покоління, створена фірмою AGFA HEALTHCARE.

Завдяки плівці зображення виходять чіткими і висококонтрастними. Чіткість обеспечіваетвисокая гранична оптична щільність. Під час друку зображення на пристроях DRYSTAR 5503, DRYSTAR 5500, DRYSTAR 5300, DRYSTAR 5302 і DRYSTAR AXYS знімки виходять у відмінній якості, тому що плівка була розроблена спеціально для цих пристроїв.

Про товар:

  • Плівка призначена для сухого друку знімків в сірих відтінках.
  • Створена спеціально для друку на таких пристроях: DRYSTAR 5503, DRYSTAR 5500, DRYSTAR 5300, DRYSTAR 5302 і DRYSTAR AXYS.
  • Не потрібно волога обробка.
  • Не потрібно обробка в темній кімнаті.
  • Не потрібно реактив для обробки.
  • Зображення виходить чистим і чітким.
  • Хороша стабільність зображення.
  • Знімки можуть зберігатися в архіві протягом 20 років.

Компанія AgfaHealthcare розробляла пристрої для друку DRYSTAR 5×00 і DRYSTAR AXYS на основі багаторічного досвіду в області прямої цифрового друку. Фахівці проводили багато досліджень, щоб створити інноваційні пристрої для друку. Головною метою було забезпечити високу якість, яке б дозволяло лікарям ставити діагнози з граничною точністю і за короткий термін.

Спеціальна технологія AgfaHealthcare дозволяє створювати знімки такої ж якості, як при використанні вологому лазерної плівці. При цьому дана технологія має переваги сухого друку, що дозволяє роздруковувати знімки за короткий час і без зайвих маніпуляцій (волога обробка, обробка в темній кімнаті, обробка за допомогою реактивів).

Плівка DRYSTAR DT5.000I B складається з підстави PET, товщина которогосоставляет 168 мікрометрів. Підстава покрито солями срібла і верхнім захисним шаром, який захищає плівку від подряпин і вологи. Працювати з плівкою від AgfaHealthcare набагато простіше, ніж зі звичайною плівкою для рентгена. Для отримання знімка досить просто роздрукувати зображення, як на звичайному принтері. Чутливість друкованого шару до тепла дозволяє отримувати знімки з низьким рівнем розмитості і високою стійкістю.

Якщо ви дбаєте про екологію, то ви точно захочете купити плівку DRYSTAR DT5.000I, так як в прояві цієї плівки не використовуються реактиви, які негативно впливають на екологію.

Потрібна допомога з вибором? Задайте питання нашим фахівцям

Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений/на з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.

Інші Рентген плівка AGFA