VASERLipo – лікування баріатричних пацієнтів (Solta, США)

Опис

КонсольVentXє кращою в галузі інфільтрації та аспірації для використання в процедурах лікування баріатричних пацієнтів.

 

VentXпризначена для відсмоктування або аспірації рідин та тканини при хірургічних операціях.Систему VentXслід використовувати з системою VASERLipo або автономно.

Система VASERпризначена для фрагментування, емульсифікації або аспірації підшкірної жирової тканини з метою з метою лікування баріатричних пацієнтів.

 

Систему VASERможна також використовувати в наступних хірургічних практиках для фрагментування, емульсифікації або аспірації м’яких тканин:

Нейрохірургії Ортопедичної хірургії
Хірургії гастроентерологічних та споріднених органів Гінекологічної хірургії
Оперативної урології Торакальної хірургії
Пластичної та реконструктивної хірургії Лапароскопічної хірургії
Загальної хірургії

 

Підсилювач VASER PRO AMPLIFIER, 220V покращує подрібнення

Підсилювач VASER створює вібрацію ультразвукових частот в датчику VASER, використовувані для створення хірургічного ефекту. Вібрація ультразвукових частот створюється завдяки п’єзоелектричним властивостям кристалів кераміки PZT, розташованих в Наконечнику VASER.Ці кристали кераміки PZTрозширюються та стискаються завдяки електричному струму, що подається на Наконечник VASERПідсилювачем VASER. Підсилювач VASER – це електронна система управління, яка підтримує амплітуду вібрації, підтримує необхідну частоту вібрації і забезпечує два режими вібрації, безперервний та VASER(пульсуючий).

Система VASER Lipo® включає Підсилювач VASER® і Консоль інфільтрації та аспірації VentX.