Апарат для лазерної терапії з проникаючим ефектом Zimmer Opton Pro

країна виробник Німеччина

Медгарант єдиний офіційний представник Zimmer в Україні.

Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений/на з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.

Офіційна гарантія

Безкоштовне навчання

Апарат для лазерної терапії Opton Pro – відноситься до категорії медичного обладнання широкого спектру дії на основі високої ефективності системи генерування випромінювання. Інтенсивність випромінювання забезпечує можливість проникнення в глибокі шари тканин для досягнення більш вираженого терапевтичного ефекту, потужність апарату регулюється до 7,0 Вт.

Показання до застосування апарату для лазерної терапії Opton Pro:

 • артрит;
 • артроз, в тому числі шийний;
 • бурсит;
 • запалення зв’язок;
 • вивих, підвивих;
 • м’язова дисфункція, викликана розтягуванням, перенапруженням або розривом;
 • тендопатія гострого і хронічного характеру;
 • епідоконділіт (в тому числі гострі і хронічні прояви).

Висока ефективність
Глибина проникнення лазерного випромінювання в тканини залежить від його потужності. Завдяки використанню високоефективної системи генерується апаратом “Opton Pro” лазерне випромінювання має інтенсивність достатню для його проникнення в глубоколежащие шари тканин організму. Потужність лазера “Opton Pro” може плавно регулюватися в діапазоні до 25 Вт. Режими впливу лазерного випромінювання:

 • Безперервне випромінювання
 • Модульоване безперервне випромінювання, імпульсне випромінювання

Довжина хвилі
За допомогою апаратів “Opton Pro” можна отримувати лазерне випромінювання з двома значеннями довжини хвилі в інфрачервоному діапазоні. Інфрачервоні лазери мають значний терапевтичний потенціал. Позитивні результати досягаються при цілому ряді показань. Інфрачервоне випромінювання, що генерується лазером при довжинах хвиль, заданих в приладі “Оптон”, в порівнянні з випромінюванням видимого діапазону в меншій мірі поглинається в тканинах організму (вода, кров, меланін).

 • Випромінювання довжиною хвилі 980 нм володіє відносно меншою проникаючу здатність в тканинах організму і поглинається в поверхневих шарах, завдяки чому досягається аналгезуючий ефект з використанням методу лазерної рефлексотерапії.
 • Випромінювання довжиною хвилі 810 нм проникає в тканини глибше, забезпечуючи біостимулюючий ефект, благотворно впливаючи на активність клітин організму.
 • Довжина хвилі 1064 нм проникає в найдальші ділянки м’язових тканин.

Одночасне застосування лазерного випромінювання при трьох довжинах хвиль сприяє оптимізації терапевтичного ефекту за рахунок одночасної стимуляції поверхнево розташованих больових рецепторів і підлягають тканинних структур. При одночасному підведенні до тканин організму лазерного випромінювання при двох довжинах хвиль, на кожен з компонентів доводиться однакова енергія випромінювання.

Вбудований датчик температури забезпечує максимальний контроль при терапії

Вибір фото типу шкіри дає можливість підібрати правильне лікування

Стимуляція клітин
При дії лазерного випромінювання відзначається прискорення клітинної проліферації і посилення внутрішньоклітинного метаболізму. Ці ефекти набувають особливого значення при лікуванні рубцевих процесів і поверхневих травм скелетно-м’язової системи.

Поліпшення лімфатичної і венозної мікроциркуляції
Цей ефект, який досягається частково за рахунок розігріву тканин, призводить до зменшення околосухожільних набряків, зниження вираженості запальних реакцій, а також до поліпшення надходження субстратів в тканини зв’язок.

Модифікація сприйняття болю за рахунок впливу на поверхневі больові рецептори
Підвищення температури в області поверхневих больових рецепторів веде до підвищення порогу больової чутливості. Короткочасне і швидке підвищення температури надає в цьому плані такий же аналгезуючий ефект, що і раптове падіння температури шкіри, наприклад при охолодженні повітрям поверхневих ділянок шкіри до -30 ° C за допомогою апарату “Кріо 6”.

Стимуляція продукції ендорфінів
При короткочасному впливі лазерного випромінювання на відповідні точки тіла відбувається вивільнення ендорфінів в клітинах центральної нервової системи.

Потрібна допомога з вибором? Задайте питання нашим фахівцям

Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений/на з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.