Професійна гідромасажна ванна Trautwein Florencia

країна виробник Німеччина

Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений/на з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.

Офіційна гарантія

Безкоштовне навчання

Ванна FLORENCIA є одним з кращих апаратів в сучасній концепції професійного обладнання для проведення всіх видів гідромасажних процедур і таласотерапії.

Науково обгрунтовано розташування 144-х спеціальних форсунок (опціонально 290) для сегментарного масажу п’яти анатомічних зон.

Спеціальне підвищення для ніг для масажу стегон.

Електронне урядування аерації водних струменів за принципом Вентурі для вібромасажу.

Модуль масажу живота ніжно і сильно допомагає боротися з локальним ожирінням.

Ванна спеціально призначена для застосування талассо-добавок (грязей, водоростей). Може використовуватися як з прісною, так і з морською водою (опціонально)

Анатомічно формований безшовний корпус виготовлений з високоякісного акрилу, укріпленого склопластиком.

Особлива форма ванна забезпечує максимальну зручність і розслаблення при прийнятті процедур, як сидячи, так і лежачи. Витрата води на одну процедуру складає всього 220 л.

Високоякісні ванни відносяться до останнього покоління професійного гідромасажного обладнання, що відповідає найвищим вимогам клієнтів (захист від сухого старту, практично безшумна система наповнення 60 л / хв., Потужність насоса 400 л / хв., Термостат, душовий шланг, зручні підголовники, таймер, драбинка і т.д.)

Ванна FLORENCIA ідеально доповнить Ваш центр вишуканими і надзвичайно приємними бальнео-процедурами, подарувавши клієнту насолоду самій чудовою терапією на світлі.

Потрібна допомога з вибором? Задайте питання нашим фахівцям

Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений/на з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.

Інші Гідрооксери