Для лікування захворювань центральних і нижніх відділів дихальних шляхів Pari Boy SX

країна виробник Німеччина

Медгарант єдиний офіційний представник Pari в Україні.

Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений/на з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.

Офіційна гарантія

Безкоштовне навчання

Інгалятор Pari Boy SX – це сучасний, практичний і зручний у використанні універсальний небулайзер компресорного типу німецького виробництва, купити який можна як для домашнього застосування, так і для використання в терапевтичних, педіатричних, пульманологіческіх і фізіотерапевтичних кабінетах, відділеннях інтенсивної терапії та алергології.

Широкий спектр дії інгалятора Pari Boy SX дозволяє застосовувати його для захворювання верхніх, центральних і нижніх шляхів дихальної системи незалежно від типу походження запалення. Апарат дуже простий в експлуатації – його можна використовувати в лікуванні дітей старше 4-х років і літніх людей.

Дія інгалятора Pari Boy SX засноване на формуванні аерозольного хмари під вплив стисненого повітря. Прилад комплектується додатковою насадкою, яка має здатність розщеплювати лікарську складову препарату на більш дрібні фрагменти, завдяки чому підвищується ефективність його поглинання ураженими ділянками дихальної системи і створюються сприятливі умови для більш глибокого проникнення препарату. Зверніть увагу – в комплектацію апарату входять дві насадки для інгаляції: синя і червона. Перша призначена для лікування і профілактики верхніх і центральних відділів, друга – нижніх. Поперемінне використання насадок дозволяє скоротити загальний час інгаляції до 20%, при цьому ефективність процедури залишиться на належному рівні.

Характеристики аерозолю при використанні різних насадок:

  • Синя – вихід становить 590 мг протягом хвилини, показник дисперсності – 2,9 мкм, частка частинок становить близько 75%;
  • Червона – вихід становить 450 мг протягом хвилини, показник дисперсності – 2,2 мкм, частка частинок становить близько 89%.
  • Переваги інгалятора Pari Boy SX:
  • Мінімальна тривалість процедури;
  • швидка збірка апарату і його абсолютна гігієнічність;
  • вбудовані незнімні клапани;
  • компресор низкопоточной типу має відмінну здатність до вироблення аерозолю;
  • кількість лікуючого кошти легко контролювати завдяки прозорому індикатору;
  • можливість суміщення інгаляції з процедурами фізіотерапії.

Інгалятор Pari Boy SX також вважається дуже економічним – він оснащений переривачем повітряного потоку, який сприяє економії медикаменту за рахунок раціонального його використання і мінімізує його втрати при розпилюванні.

Потрібна допомога з вибором? Задайте питання нашим фахівцям

Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений/на з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.

Інші апарати Інгалятори