1. Головна сторінка
  2. Uncategorized
  3. Медгарант проти COVID-19

Медгарант проти COVID-19

У зв’язку з епідемією коронавірусу ми вирішили висвітлювати інформацію по встановленню медичного обладнання, яке допомагає рятувати життя людей.

Перед компанією Медгарант стоїть важлива задача: ми мусимо в найкоротші терміни розмитнити, доставити і ввести в експлуатацію апарати, що рятуватимуть життя українців – палатні рентгени і ШВЛ.

Сьогодні жоден завод світу не приймає замовлень на ШВЛ, не виставляє рахунків і навіть повертає попередню оплату за раніше оформлені замовлення. Купити ШВЛ на сьогодні неможливо ні за які гроші.

Відомі європейські виробники дуже толерантно (однаково) відносяться до всіх країн світу і виділяють квоту в 5-10 ШВЛ на місяць на експорт кожній країні, тому що все виробництво працює на внутрішній ринок.

Використовуючи багаторічний досвід ми намагаємось збільшити кількість ШВЛ для України.

Зараз компанія Медгарант завозить в Україну апарати ШВЛ, кисневі концентратори, портативні рентгени та інше обладнання, яке вкрай необхідне в наших лікарнях.

Наші інженери пройшли навчання по збірці та налаштуванню апаратів ШВЛ, і найближчим часом саме вони будуть встановлювати апарати в лікарнях.

Ми створили офіційну сторінку Медгарант у Facebook, на якій будемо ділитися інформацією про кількість встановлених апаратів, міста, що їх отримали, та як відбувається сам процес. Слідкуйте за новинами, приєднуйтеся до нас: https://www.facebook.com/Medgarant.Ukraine

26-го березня компанія Медгарант вже встановила 20 апаратів ШВЛ (15 стаціонарних та 5 портативних) до 21-шої інфекційної лікарні міста Дніпро. Відтепер лікарня та лікарі готові надавати допомогу людям із тяжкою формою захворювання COVID-19.

Дуже скоро апарати будуть встановлені й в інших лікарнях України. Працюємо у подвійному режимі для Вас.

Міцного здоров’я Вам та Вашим близьким!

Інші новини