Модуль для вакуумного накладення електродів і вакуумного масажу Enraf Nonius Endomed 182

країна виробник Нідерланди

Медгарант єдиний офіційний представник Enraf Nonius в Україні.

Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений/на з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.

Офіційна гарантія

Безкоштовне навчання

Endomed 182 – економічний апарат електротерапії останнього покоління. Розроблено з урахуванням інтенсивного навантаження в медичних установах. Використовується для аналгезії, підвищення тонусу м’язів, поліпшення васкуляризації тканин організму і прискорення їх регенерації.

Апарат має 2 канали та в якості терапевтичних струмів використовує:

  • Синусоїдальні модульовані струми (ампліпульстерапія)
  • Класичну чотириполюсні інтерференцію,
  • Черезшкірну Електро Нейро Стимуляцію (TENS).

Показання до застосування:
захворювання периферичної нервової системи в підгострій стадії процесу з перераздражения вегетативних волокон (невралгії, радикулопатії, оперізуючий лишай), полінейропатії, вегеталгіі, солярій, хвороба Рейно, вібраційна хвороба, гіпертонічна хвороба I-II ст., облітеруючий атеросклероз судин кінцівок, гінекологічні запальні захворювання ( аднексит, параметрит), захворювання шлунково-кишкового тракту (хронічний гастрит, коліт), запально-дегенеративні хвороби суглобів (інтерференція), неврит, плескіт, Радіку лит (TENS), електростимуляція нервів і м’язів, захворювання і пошкодження органів опори і руху, хронічний бронхіт, бронхіальна астма, виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки (СМТ).
Вибрані струми і параметри відображаються на дисплеї під час процедури. Інтегрований таймер автоматично відключає струм в кінці процедури і подає звуковий сигнал.

Особливості:

  • 2 канали електротерапії з 3 формами струму:
  • Має вбудований таймер, який зупиняє процедуру
  • 30 вбудованих протоколів електроанальгезіі і стимуляції м’язів
  • Компактні розміри і малу вагу

Потрібна допомога з вибором? Задайте питання нашим фахівцям

Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений/на з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.

Інші апарати Електротерапія