Медгарант єдиний офіційний представник Enraf Nonius в Україні.

Апарат для електротерапії Enraf Nonius En-Stim4

країна виробник Нідерланди

Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений/на з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.

Офіційна гарантія

Безкоштовне навчання

Апарат для електротерапії EN-Stim 4 відрізняється компактними розмірами і простотою в експлуатації, що дозволяє використовувати його для функціонального оснащення закладів широкої спрямованості. Електротерапія є одним з видів фізіотерапевтичного впливу на організм з використанням стійкого електричного поля, що генерується апаратом для електростимуляції.

Відмінними рисами апарату для електротерапії EN-Stim 4 є:

  • 4 терапевтичних каналу;
  • 39 попередньо встановлених протоколів стимуляції тканин і зниження больового синдрому;
  • достатній обсяг пам’яті для формування нових протоколів і подальшого швидкого доступу до них;
  • малу вагу;
  • знімна підставка, завдяки якій розмір апарату може стати ще менше.

Апарат для електростимуляції EN-Stim 4 розроблений для використання в реабілітаційних установах (в тому числі, що спеціалізуються на відновленні після спортивних травм), але може також застосовуватися в оснащенні косметологічних і загальних фізіотерапевтичних кабінетів як прилад для гальванізації.

Сучасні апарати для електростимуляції можуть працювати в трьох найбільш затребуваних режимах – низькочастотному, високочастотному і імпульсному.

Низькочастотні хвилі стимулюють периферичний кровообіг, сприяють регенерації тканин і нервових волокон. Цей режим гальванізації може використовуватися для лікування захворювань кровоносної системи (гіпотонії, вегетосудинної дистонії, гіпертонії, початковій стадії атеросклерозу, стенокардії), нервових розладів, хронічних запалень ШКТ, проведення процедур іонофорезу і розгладження зморшок.

Високочастотна електростимуляція застосовується для лікування гіпертонічних проявів, варикозного розширення вен, геморою, шкірних виразок, обмороження тканин, а також для дарсонвалізації в косметології. Цей метод використовується в рамках процедур чищення шкіри обличчя, підвищує ефективність застосування косметичних засобів (масок, кремів), активізує обмінні процеси в шкірі і знижує швидкість її в’янення і рівень жирності.

Імпульсна електростимуляція насичує тканини киснем, знижує набряклість і больові відчуття, ефективно бореться з мігренню і застосовується в комплексі відновних процедур після травмування.

Апарат для електротерапії може використовуватися в комплексі з грязелікуванням і профілактичним електрофорезом, що істотно підвищує результативність усіх типів процедур.

Потрібна допомога з вибором? Задайте питання нашим фахівцям

Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений/на з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.

Інші апарати Електротерапія