Принтер сухої термографічного друку AGFA Mamoray Classic E.O.S.

країна виробник Бельгія

Медгарант єдиний офіційний представник Agfa в Україні.

Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений/на з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.

Офіційна гарантія

Безкоштовне навчання

Оптимальна обробка мамографічних знімків зі зменшенням витрат на хімреактиви
Проявочная машина Mamoray Classic E.O.S. створена для обробки мамографічних знімків і може бути легко розміщена на невеликій площі. Природно знімки для загальної рентгенології також можна обробляти в Mamoray Classic E.O.S. Заснований на перевіреній технології Classic E.O.S. обладнання AGFA, цей мамографічний процесор забезпечує постійну високу якість рентгенограм зі зменшенням витрат на хімреактиви.

Екологічно Оптимізована Система (E.O.S. – Ecologically Optimized System)
Унікальна технологія AGFA «Екологічно Оптимізована Система» дозволяє Вам відповідати міжнародним екологічним стандартам, в числі яких зменшення споживання фіксажу і води, а також зниження вмісту срібла в промивної воді. Вміст срібла в промивної воді знижено до 50 мг / м2 виявленої плівки при зменшеному споживанні води.

Чудова якість зображення
Шлях плівки всередині танків з реактивами спеціально розроблений для обробки мамографічних плівок або змішаного використання з плівками для загальної рентгенології. Якість зображення при цьому відповідає найсуворішим стандартам застосовуваних різними країнами.

Mamoray Classic E.O.S. пропонує вибір декількох режимів обробки:

  • HT (HighThroughput, висока пропускна здатність): 72 секунди
  • RP (RapidProcessing, швидка обробка): 143 секунди
  • EXT (Extended Cycle, подовжений цикл): 220 секунд

Незалежно від режиму обробки якість зображення завжди залишається оптимальним.

Сталість результатів
Температура проявника може бути встановлена ​​і відображена на контрольній панелі. Контроль досягається до значень ± 0.3 ° C. Автоматичний робочий цикл поповнює кількість реактивів тоді, коли це потрібно, чим досягається виняткова сталість умов обробки і якості зображення.

Зручний в управлінні
Всі функції Mamoray Classic E.O.S. контролюються мікропроцесором. Контрольна панель має рідкокристалічний дисплей в 2 ряди по 16 цифр, що відображає всю інформацію. Модуль інфрачервоного сушіння забезпечує отримання чудово сухих знімків, при низькому рівні тепла, що виділяється для роботи в комфортних умовах.

Проста установка
Однофазна 15 / 16A розетка і стандартне підключення до водопроводу це все, що Вам потрібно, щоб почати працювати з Mamoray Classic E.O.S. і отримувати справжню якість і задоволення

Потрібна допомога з вибором? Задайте питання нашим фахівцям

Надсилаючи форму, я підтверджую, що ознайомлений/на з Політикою конфіденційності, Умовами користування сайтом та погоджуюсь на обробку моїх даних.

Інші апарати Проявні машини